admin
10-11-16

Uzun süredir açmak istediğimiz Fethiye halkına ücretsiz hizmet sunmak için elimizde tuttuğumuz domainimize nihayetinde yazılımıda bitirerek bir site açabildik. Sitemizin amacı fethiye'de 2. el pazarı oluşturmak klişeleşmiş sadece emlak ve otomobil sitelerinin aksine yanında kişisel eşyalarınızı ve kullanmadığınız fazlalıkları satabileceğiniz bir ortam oluşturmaktı.

Fethiye ilanları ilan vermekte kesinlikle ücretsiz olup ilanınızın üst sırada kalması veya ana sayfamızda bulunan dopingli ilan bölümünde görüntülenebilmesi için minik ufak ücretler talep etmektedir. 1 - 2 tl olarak değişen bu ücretler tamamen sitenin gelişimi ve sunucu masrafları için kullanılıp kendimize kazanç elde etme amaçlı kullanılmamaktadir. Hali hazırda zaten ilansahibi.com adlı bir projemiz aktif bir şekilde ilerlemektedir.

ilan kategorileri olarakta çok abartmayıp Fethiye Emlak ilanları  Fethiye 2. el tekne ilanları gibi ana kategoriler oluşturup diğer tüm 2. el eşyalarınızı satabileceğiniz bölümlerimizide aktif ettik. Bizlere destek olmak için lütfen ilanlarınızı veriniz.

ilan verme olayında yine çok abartı olmaması için detaylara inmedik. Sizi saatlerce ora tıkla bura işaretle gibi zorunluluklarda bırakmıyoruz. Bilgileri yazı ile girmeniz haritadan yerinizi seçmeniz ve spam testinden geçmeniz takibinde ilanınızıda çok rahat verebilirsiniz.

Destek ve Yardımlarınız için Tüm fethiye'ye teşekkür ederiz.